Шоу Оксамитових принцес 2016

 
 

Шоу Оксамитових принцес 2016
      Юні леді та шановні мами!

      20 травня о 15:00 відбудеться щорічний звітний концерт театру моди "Оксамит" з традиційною коронацією оксамитових принцес.

      Звітний концерт та святкова коронація-посвята - це для вихованок Театру моди "Оксамит" особлива подія - підсумок навчального року, демонстрація власних досягнень на всіх рівнях навчання.      

      На це традиційне свято ми запрошуємо всіх наших дорогих матусь та особливо татусів, улюблених бабусь, дідусів та хрещених, адміністрацію та педагогів  Палацу Дітей та Юнацтва, а також всіх-всіх наших прихильників!

      Наймолодші дівчата за допомогою мам готують виставку власних виробів - прикрас та аксесуарів, які виготовили протягом року та готуються продемонструвати колекцію "Квіти-метелики".

      Середні та старші групи дівчат готуються демонструвати колекції одягу, виготовленого власноруч на заняттях з дизайну. При остаточній підготовці до виходу на сцену-подіум необхідно звернути увагу на те, щоб образ був довершений (а саме: костюм, аксесуари, прикраси, взуття, зачіска - відповідало обраному вами стилю). Списки - участь дівчат у показах колекцій перегляньте в попередній статті.

      Наприкінці концерту відбудеться посвята-коронація в маленькі принцеси та церемонія випуску найстаршої юної леді.  Для нагородження всі дівчата підніматимуться на сцену у довгих бальних сукнях, які потрібно підготувати заздалегідь та принести з собою в день свята. Перед концертом сукні залишаються в балетному залі, після виступу-демонстрації дівчата переодягаються в бальні сукні (найменшим потрібна буде допомога) та займають відведені місця в глядацькій залі.

       Під час всього концерту відбуватиметься професійна фото- та відеозйомка та кожна прицеса отримає диск із записом. До батьків велике прохання: підчас концерту поводити себе цивілізовано, ні в якому разі не ходити в залі під час виконання номеру на сцені, не заважати відеозйомці та всім запрошеним гостям.

       Після посвяти на дівчат чекатиме солодкий фуршетний стіл та дискотека.

Педагоги колективу та батьківський комітет сподіваються, що свято пройде в теплій родинній атмосфері. Із запитаннями звертатися до членів батьківського комітету в кожній групі (див.Розклад занять. Списки груп).

       Чекаємо на всіх із гарним настроєм! Создан 12 мая 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником