Розклад занять

 
 

Розклад занять

Списки груп, розклад занять



 

 

        2016-2017 навчальний рік

 

        1 – А група 

 

з/п

 

П. І.  дитини     

 

Дата народж.  Школа, ДНЗ    Клас  Контакти батьків

 1

Бородій Антоніна 

 

 20.06. 2011       

                                           096-526-76-96 м. Ірина                                                
 2 Вережан Олеся  09.03. 2011      098-312-40-05 м.Тетяна
 3

Гавриш Аліна

(тимчасово

не ходитиме)

 03.06. 2011      097-698-31-09 м. Алла
 4 Горобець Анна  08. 08. 2010    ДНЗ 31    097-520-38-16 Юлія Волод. 
 5 Гулевата Анастасія  09.05. 2011      067-940-11-06 м. Наталя
 6 Ілик Анастасія 04.11. 2011      068-051-78-68 м. Ольга
 7 Мельник Софія  29. 03. 2010   ФМГ № 17      1 кл.

 098-70-26-478 Анаст.Вікт.

хореограф Т.М."Оксамит"

8

Міщенко Ірина

(не ходить)

 14.01. 2011      096-705-18-77 м. Анна
9 Соболь Марія  15.05. 2011      096-374-11-20 м. Вероніка
10 Стречень Аліса  12. 08. 2010     ДНЗ 31    098-06-02-119 Вікторія (батьк.ком.)
11 Швець Софія  19.10. 2011      067-737-43-86 м.Валентина
12 Колосовська Катерина  27. 11. 2010    ДНЗ № 32       067-494-74-80 Людмила Казимирівна

        Розклад занять:

          Вівторок   15:00 - 16:30 – хореографія

          П"ятниця  15:30 - 16:30 - дефіле

          П"ятниця  16:30 - 18:00 - дизайн

 


        2 –А група

 

з/п

 

П. І.  дитини

 

Дата народж.

 

Школа

 

Клас

 

конт. телефон

1 б/к

Касабурі Маріамі (тимчасово не ходить)

10. 09. 2009

     26  2 - Б

096-429-46-21 Надія Вітал

2

Бойко Софія

(не ходить)

01. 03. 2009       22  2 - А 097-65-68-532 Олена Вас.
3 Бевз Валерія (не ходитиме І семестр) 26. 10. 2008       26  2 - Д 097-077-00-26 Ольга Григ
4 б/к Голубєва Юлия  30. 01. 2009       21  2 - Б 067-680-48-97  Нат. Вікт.
5 Гродська Ангеліна 19. 05. 2009        7  2 - І 097-753-59-09 Катер. Вікт
6 Матвієнко Меланія 21. 11. 2008       21   2 - А 067-876-23-23 Людм. Ан
7 Решетник Олександра  05. 08. 2009       26   2 - В 096-579-50-97 Ольга Оле
8

Шевчук Поліна

(не ходить)

26. 06. 2009       32   1 - А 067-98-95-620 Тет. Мих.
9 Школа Ванда 06. 12. 2008
      26  2 - Б 067079-54-102 Тет. Едуар
10          
11          
12          

         Розклад занять

          Вівторок   16:00 - 17:30 – дизайн

          Четвер     15:00 - 16:30 – хореографія

          Четвер     16:30 - 18:00 – дизайн

          П"ятниця  15:30 - 17:00 - репетиція-дефіле

 

 

 

          3 -А група  (І зміна школи)

 

з/п

 

П. І.  дитини

 

Дата народж.

 

Школа

 

Клас

 

конт. телефон

1б/к Болюх Ангеліна 22. 04. 2008      5  3 - В

097-762-09-33  голова

б/к Олена Волод.

2 Воронюк Софія 14. 06. 2007     18  4 - В

067-705-03-64 Ольга Серг. 

3 Іванишина Надія 18. 06. 2008     25  2 - Є 067-432-34-56 м. Нат. Ів.
4 б/к Корякова Марія  03.05. 2008     25  3 - А  097-507-31-70 Ірина Серг.
5 Коцяр Софія  14. 03. 2009      2   2 - В  096-25-11-762 Ольга Анат.

6

Кукуруза Софія 

29. 11. 2008

     7

 2 - Б

097-012-67-77  Світл. Іллів
7 Малишева Ангеліна 10. 06. 2007
    15   3 - Б  096-49-43-401 Алла Віктор.
8 Нальота Каріна  02. 11. 2008      2   2 - В  067-731-00-55 Ілона
8 Олексюк Юлія  21. 09. 2008      7   2 - І  067-39-22-855 Олена  Мик.
9 Пінчук Вікторія   11. 08. 2007  Якуш.   3 - А  098-092-11-17 Анна Віктор.
10  Гунчак Марія  19. 02. 2008    25   3 - Г 098-32-87-265 м. Тет. Юр.
11  Гунчак Софія  05. 01. 2007    25   4 - А  (багатодітна родина)
12

Корінна Вікторія

(не ходить)

 29. 09. 2005    22   4 - Б  096-418-54-98 м.Нат. Петр.

        Розклад занять

          Понеділок  18:30 - 20:00 - художнє моделювання  

                                                          "Кольоровий  клаптик" - О.О.

          Середа       16:00 - 17:30 - в"язання аксесуарів - І.М.

          Четвер     15:00 - 16:30 – хореографія

          Субота     11:30 - 13:00 - дизайн одягу "Кольоровий клаптик" - О.О.

          Субота     13:15 - 14:00 - хореографія (балетний зал)

          Субота     14:00 - 15:00 - дефіле (сцена)


  На заняття в групу "Кольоровий клаптик" приходять:

Болюх Ангеліна, Воронюк Софія, Іванишина Надя, Корякова Маша, Коцяр Софія, Малишева Ангеліна, Колесник Маша, Мазур Настя, Кашіцина Ліза, Лук'янець Іра, Одинець Надя, Поник Віка, Пилипчук Софія, Молдован Даша, Нальота Каріна.

 

 

 

             3 - Б  група (ІІ зміна школи)

з/п

 

П І П дитини

 

Дата

народж

ШколаДНЗ

Клас Група

конт. телефон
 1 Березова Анастасія  17.04. 2008       15  3 - В 067-328-95-97 Кат. Мих. 
 2 Бобиляк Софія  29.03. 2007        26   4 - Б 067-433-25-45 Оксана Юр. 
 3

Бородій Марія

(ходитиме в ІІ семестрі)

 19.08. 2006 4   4 - А  096-526-76-96 Ірина Вас.
 4 Вознюк Софія  02.04. 2008        26   3 - Є  067-75-82-710 Оксана Петр
5 б/к Григоренко Єлизавета 18. 07. 2008         26   3 - Є  068-29-32-787 Олена Вол. 
 6 Єфременюк Заріна  26.12. 2007        26   3 - Є  063-163-50-07 Окс. Мих.
 7 Зубко Юлія 03.05. 2007        3   3 - В 067-795-16-65 Таісія Анат
 8 Зюбанова Влада 04.07. 2008 ФМГ №17   3 - В 097-484-58-73 Нат. Мик.
 9 Колесник Маша 30. 06. 2008          7   3 - І  093-57-67-565 Лариса Мик.
 10 Мазур Анастасія  03. 07. 2007         2   4 - Г 067-90-00-999 Людм. Мик. 
 11 Медик Анастасія 20. 06. 2008         2   3 - А 067-418-88-21 Наталя Вас.  
12 б/к Міллер Любов 23. 04. 2008         17   3 - Б 067-70-392-70 Наталя
13 Надкернична Діана 29. 07. 2007         4   3 - В 067-739-08-99 Вікторія Анат
14

Пилипчук Софія

(ходитиме в ІІ семестрі)

03. 02. 2007        23   4 - Д 097-758-6586 Галина Валер
15 Слободянюк Софія  20. 07. 2007         4   4 - В  067-912-50-49 Ольга Мих. 

          Розклад занять

          Вівторок   9:00 - 10:30 – хореографія

          Середа     8:30 - 9:30 – хіп-хоп (за бажанням) - балетн. зал - LaMar

          Середа     9:30 - 11:00 - в"язання аксесуарів - І.М.

          П"ятниця  8:30 - 9:30 - хіп-хоп (за бажанням) - балетн. зал - LaMar

          Субота     10:00 - 11:30 - в"язання або фото або МК з І.М.

          Субота     14:00 - 15:00 - дефіле (сцена)

 

           

             4  група (ІІ зміна школи)

з/п

 

П І П дитини

 

Дата

народж

Школа

Клас

Конт. телефон

1 б/к Александренко Аліна 26. 05. 2007
    7   4 - Б 097-951-58-38 Алла Володим.
2 Кашіцина Єлизавета   24.08.2007    26   4 - Б 067-971-33-85 Валент. Ів.
 3 Кліментьєва Ангеліна 07. 07. 2007     26   4 - В 067-973-68-44 Надія Петр.

4

Лук”янець Ірина

15.06.2007

    26

  4 - Б

067-933-47-27 Оксана Вітал

5 Малек Анюта 13.01.2004     6   7 - В 097-44-78-242 Тетяна Мик.
6

Маслій Ангеліна

31. 01. 2007
   12   4 - А 098-50-21-504 т. Аліна
7 Молдован Даша 27.04. 2007    23   4 - А 098-222-71-32 Олена Анатол.
8 Непийвода Вероніка 07.12.2005     4   5 - А 097-38-227-68  Ірина Валер.

9

Одинець Надія 

14. 08. 2007

    4

  4 - В

063-314-62-82 Нат. Олексан

10

Поник Вікторія

28.12.2006

   26

  4 - Б

096-366-44-81 Тетяна Анат.

11

Руденко Марина

(ходитиме в ІІ семестрі)

07.08.2005    26   6 - В  095-28-23-738  Евіонора Геор
12 Семенюк Крістіна 09.11.2004     7    6 - Б  097-41-11-143 Наталя Стеф.
13

Чорна Крістіна

(не ходить)

06.08.2005     7   6 - І 098-23-36-251 Оксана Микол.

          Розклад занять

          Середа  18:30 - 20:00 -художнє моделювання "Умілі ручки"

                                           (Папка, кольорові олівці) - О.О.

          П'ятниця  8:30 - 09:30 – хіп-хоп (за бажанням ) - LaMar

                            9:30 - 11:00 - дизайн аксесуарів - І.М.

          Субота    12:30 - 14:00 - хореографія (балетн.зал)

                          14:00 - 15:00  – дефіле на сцені + акторська майстерн.

                          15:00 - 16:30 та 16:30 - 18:00 - дизайн одягу "Умілі ручки" - О.О.


На заняття в групу "Умілі ручки" приходять: Александренко Аліна, Вараниця Настя, Григоренко Ліза, Котощук Юля, Кухар Маша,Малек Анюта, Непийвода Вероніка, Руденко Марина, Семенюк Крістіна, Савчук Настя, Клімєнтьєва Ангеліна.

 

 

 

            5 група

з/п

 

П І П дитини

 

Дата

народж

Школа

Клас

 

конт. телефон

 

1 б/к Котощук Юлія 10. 07. 2005    2   6 - Б 067-253-76-51 Тетяна Васил.
 2 Артеменко Богдана 27.12. 2005   Аіст   5 кл.  
 3

Булах Марина

 24. 04. 2005    26   6 - В  067-44-94-161 Людмила Вікт.

 4

Вараниця Анастасія

(не ходить) 

24. 04. 2005

    3

  6 - А

096-96-37-317 Олена Микол.

 5 Кухар Марія   12. 06. 2005    35   6 - В 097-25-191-55 Катерина Вас.
 6 Марченко Каріна 29. 03. 2003    26   8 - Д 068-65-180-50 Микола Микол.
7 Пушечнікова Анастасія 28. 08. 2003    26   7 - Є 096-96-344-16 Олена Анатол.

8

Савчук Настя

21. 04. 2006

   26

  5 - Д

098-27-99-140 Галина Серг.

9 Хлівна Ліза (не ходить)
14. 01. 2006
   26   5 - Д 067-706-98-19 Катерина Олекс
10 Шестопаль Анастасія  23. 06. 2004     1   6 - Б  068-763-00-66 Юлія Олекс. 
11 б/к Школа Єлизавета 28. 03. 2003    26   7 - Є 067-795-41-02 Тетяна Едуард.
 12  Петлінська Кіра 14. 11. 2005  Якуш.   5 - А 068-05-22-942 Тет. Петрівна
 13  Ворожцова Вікторія 17. 09. 2004  Якуш.  7 - Б 097-070-76-11  Окс. Олександр.
 14  Бондарчук Марія 05. 08. 2004    18   6 - Д 067-994-78-54 Олена Пилипівн
 15  Горбанюк Вікторія 09. 05. 2005    26   6 - В 067-874-01-46 Нат. Володимир.

          Розклад занять

          Вівторок – 16:30 -  17:15 – хореографія

          Вівторок – 17:30 - 19:00 – теорія моди - І.М.

          Четвер – 16:30 - 18:00 – хореогр.+ акторська майстерність

          Субота – 13-00 - 14:30 – " Фантазійний дизайн" - О.О.

          Субота - 14:30 - 15:00 - обід, відпочинок

          Субота – 15:00 - 16:00 – дефіле-репетиція (по колекціях)


 В групу "Фантазійний дизайн" приходять: Булах Марина, Шестопаль Настя, Школа Ліза, Пушечнікова Настя, Марченко Каріна, Мукомол Софія, Чорна Крістіна, Кліментьєва Ангеліна, Артеменко Богдана,Бондарчук Маша, Петлінська Кіра, Ворожцова Віка, Горбанюк Віка.

 

 

 

 

                   6 група

з/п

 

П І П дитини

 

Дата

народж

Школа

Клас

 

конт. телефон

 

 1 Драгунова Ангеліна (випуск)  09. 01. 2003    21 8 - А 098-24-12-186 Вален.Леон.
 2  Зелінська Єлизавета (випуск) 14. 12. 2001    33  9 - А 093-80-24-101 Людмила Григ.

 3

Корчева Вероніка (випуск)

24. 08. 2003

   18

 8 - А

095-331-65-85

 4 Лейбак Анна (випуск) 06. 06. 2003     8  8 - А 067-810-48-48 Світлана Мик.
 5 Мукомол Софія (випуск)  05. 08. 2003    23  8 - Д  067-678-09-40 Ольга Микол.
 6 Петросюк Вероніка (випуск) 31. 07. 2002    4  8 - В 067-990-88-01 Алла Анатол.
 7 Прибега Юлія (випускниця)  10. 03. 2002    26   9 - Г  079-450-26-19 Оксана Станіс

 8

Романчук Світлана (староста групи - випускниця)

01. 12. 2000

   7

10 - Л

063-69-63-539 Галина Олекс.

 9 Черановська Тетяна (випуск)
18. 11. 2001    26   9 - Г 098-35-36-482 Ірина Віктор.
 10 Кушнаренко Анжеліка  30. 04. 2003     23   8 - Д 097-023-36-54 Інна Григорівна
           

           Розклад занять

           Вівторок – 16-30 --- 18-00 – хореографія + акторська                      майстерність

           Четвер – 16-30 --- 17-15 – хореографія

           Четвер – 17-30 --- 19-00 – теорія моди

           Субота – 16-00 --- 17-15 – дефіле - репетиція по колекціях

 

 



Обновлен 22 дек 2016. Создан 16 сен 2014



  Комментарии       
Всего 1, последний 1 год назад
uteplenie-odessa 28 сен 2016 ответить
Качественное утепление стен в Одессе от компании Теплый Дом Одесса http://uteplenie-odessa.io.ua/
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником