Розклад занять

 
 

Розклад занять

Списки груп, розклад занять



 

 

        2017-2018 навчальний рік

 

Список вихованок  1-А групи   2017 / 18  навчальний рік

 

 

ПІБ

Дата нар.

ДНЗ,

Тел.

 

 

1

Бєлан Анна Миколаївна

19.07.2012

4

067-285-14-73

Микола Михайлович

 

2

Гродська Анна Юріївна

28.12.2012

21

097-75-35-909

Катерина Вікторівна

Голова б/к

3

Дуда Олександра

 

27.11.2012

67

067-96-37-901

м. Юлія

 

4

Коломієць Софія Вікторівна

22.05. 2012

47

093-769-69-03

Марія Василівна

 

5

Михайлюк Анастасія Валент.

06.10.2011

Якушенці

096-902-92-40

Жанна Петрівна

 вибула

6

Сивак Єлизавета Олександрівна

26.08.2012

75

093-779-72-73 (V)

Анна Володимирівн

096-9652487

7

Рябоконь Анна

 Валеріївна

11.10.2012

72

067-76-076

Ірина Володим.

 

8

 

 

 

 

 

 

 

9

 

 

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

Розклад занять 1-А групи :

Вівторок   15:30 – 17:00 – хореографія (чорні купальник, лосіни, гетри, балетки, спіднички-пачки пошиються всім однакові)

П’ятниця   15:00 – 16:15 – дефіле на сцені (чорні купальник, лосіни, гетри, балетки, спіднички)

                 16:30 – 17:40 – дизайн (бісероплетіння) – щоденник та папку-конверт з кнопкою

Керівник:      Бєлан Ірина Михайлівна    096-258-67-00

Хореограф: Стьоба Анна Володимирівна  063-274-14-20

                                                                   


 

       Список вихованок  2-А групи   2017 / 18  навчальний рік

 

 

ПІБ

Дата нар.

Шк

Тел.

 

 

1

Горобець Анна

Вадимівна

08.08.2010

4

1-г

097-520-38-16

Юлія Володимирівн

 

2

 

Гулевата Анастасія

Сергіївна

09.05.2011

ДНЗ

 19

067-940-11-06

Наталя Віталіївна

 

3

 

Ілик Анастасія

Павлівна

04.11.2011

ДНЗ

1

068-051-78-68

Ольга Степанівна

 

4

Колосовська Катерина Михайл.

27.11.2010

34

067-49-474-80

Людмила Казимирівна

Б/К

5

Мельник Софія

Дмитрівна

29.03.2010

17

2

098-702-64-78

063-83-71-742

Анастасія Вікторівна

вибула

6

Соболь Марія Сергіївна

15.05.2011

 35

096-374-11-20

Вероніка Валеріївна

 

7

Стречень Аліса

Артурівна

12.08.2010

25

098-060-21-19

Вікторія Олександрівн

 

8

Статнік Владислава

Валеріївна

26.07.2011

23

068-02-48-387

Олена

 

9

Швець Софія

Петрівна

 19.10.2011

5

067-737-43-86

Валентина Петрівна

 

10

Фіолевська Анастасія

03.06.2011

26

1

093-48-13-772

Вікторія

 

11

 

 

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

Розклад занять 2-А групи:

Вівторок   15:30 – 17:00 – хореографія (чорні купальник, лосіни, гетри, балетки, спіднички фіолетові)

                   17:00 – 18:30 – дизайн (бісероплетіння) – щоденник та папку-конверт з кнопкою

Четвер       15:30 – 17:00 – дизайн (бісероплетіння) – щоденник та папку-конверт з кнопкою

П’ятниця   15:00 – 16:30 – дефіле на сцені (чорні купальник, лосіни, гетри, балетки, спіднички)

 

Керівник:      Бєлан Ірина Михайлівна    096-258-67-00

Хореограф:  Стьоба Анна Володимирівна  063-274-14-20

 


                                                                                                         

Список вихованок  3-А групи   2017 / 18  навчальний рік

 

 

ПІБ

Дата нар.

Шк

Тел.

 

 

1

Голубєва Юлія Ігорівна

30.01.2009

21  3б

067-680-48-97

Наталя Вікт.

Багатодітна

родина

2

Гунчак Марія

Сергіївна

19.02.2008

25  4г

098-32-87-265

Тетяна Юріївн

 

Багатодітна

родина

3

Гунчак Софія

Сергіївна

05.01.2007

1  5а

------------------

------------------

 

4

Іванишина Надія

Ігорівна

18.06.2008

25  3а

093-600-23-79

Наталя Іванівна

вибула

5

Костюк Марія

Олегівна

11.09.2008

6  3в

097-604-19-17

Наталя Олегівна

 

6

Матвієнко Меланія

Валеріївна

21.11.2008

21  3а

067-876-23-23

Людмила Анатоліївна

 

7

Ремарчук Анна

 

20.04.2009

36  3а

068-7000-395

Галина Юріївна

097-911-61-82  Аня

8

 

Рибак Анастасія

30.09.2005

36  6в

096-412-91-99

Таня

 

9

Сташко Аліна

Юріївна

 31.01.2007

4  6г

096-365-43-75

Наталя Олександрівн

063-560-37-86

Багатодітна

родина

10

Фальштинська Ярослава

 

03.07.2009

25

 

067-171-04-61

Наталя Анатоліївна

Багатодітна

родина

11

Бойчук Анна Олександрівна

07.03.2006

1

 

096-62-72-191

Наталія Михайлівна

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

13

 

 

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

 

 

Розклад занять 3-А групи :

Вівторок  15:30 – 17:00 – дизайн (бісероплетіння) – щоденник та папку з кнопкою

Середа     15:30 – 17:00 – дизайн («Чарівний клубочок»)

Четвер     15:30 – 17:00 – хореографія (чорні купальник, лосіни, гетри, балетки, спіднички фіолетові)

 П’ятниця   15:00 – 16:30 – дефіле на сцені (чорні купальник, лосіни, гетри, балетки, спіднички)

Субота – репетиції по колекціях (слідкуйте за оголошеннями!)

 

Керівник:      Бєлан Ірина Михайлівна    096-258-67-00

Хореограф:  Стьоба Анна Володимирівна  063-274-14-20

 

 

Список вихованок  3-Б групи   2017 / 18  навчальний рік

 

 

ПІБ

Дата нар.

Шк

Тел.

 

 

1

Гродська Ангеліна

Юріївна

19.05.2009

7

097-753-59-09

Катерина Віктор.

Голова Б/К

2

Вознюк Софія Олександрівна

02.04.2008

26

067-758-27-10

Оксана Петрівна

 

3

Вільха Каріна

Олегівна

31.07.2008

34

4 г

097-211-44-26

Олена Вікторівна

 

4

Клепко Олександра

Вадимівна

21.12.2008

7

096-300-60-32

Алла Михайл.

 

5

Коваль Анастасія

Юріївна

19.07.2009

 32

096-567-49-69

Вікторія Олегівна

Б/К

6

Коцяр Софія

Леонідівна

14.03.2009

2

3 а

096-25-117-62

Ольга Анатол.

 вибула

7

Нальота Каріна

Ігорівна

02.11.2008

2

3 а

067-731-00-55

Ілона Юріївна

 

8

 

Ніколішина Ксенія

Олексіївна

05.10.2008

35

3 д

067-769-92-51

Анна Миколаївна

 

9

Стасенко Дар’я

Олександрівна

15.05.2008

2

067-732-50-35

Діна Володимирівн

 

10

Чорнобай Ліана

Віталіївна

07.10.2008

26

067-748-41-83

Вікторія Миколаївна

«Солодка мрія»

11

Решетнік Олександра

05.08.2008

26

096-57-950-97

Ольга Олексіївна

Взяла академ.

12

 Савчук Вікторія Олегівна

 03.05.2006

 32

6 д

 093-943-15-90

Марина Сергіївна 

 

13

 Пальченко Олександра

 Олександрівна

 28.10.2006

32

6 д 

 097-394-60-40

 097-293-63-11

 Ол-др Вас.

 Юлія Валер.

 батьки за кордоном

14

 

 

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад занять 3-Б групи:

Понеділок  09:00 – 10:30 – дизайн одягу – щоденник та папку з кнопкою

Середа       09:00 – 10:30 – дизайн («Чарівний клубочок») щоденник та папку з кнопкою  

П’ятниця   09:00 – 10:30 – хореографія, дефіле (чорні купальник, лосіни, гетри, балетки, спіднички)

Субота – 10:00 – 11:30 – дизайн одягу – щоденник та папку з кнопкою

              + репетиції по колекціях (слідкуйте за оголошеннями!)

 

Керівник:      Бєлан Ірина Михайлівна    096-258-67-00

Хореограф:  Стьоба Анна Володимирівна  063-274-14-20

Педагог з дизайну одягу: Гриценко Тетяна Леонідівна   067-647-09-21


Список вихованок  4 групи   2017/18 навчальний рік

 

 

ПІБ

Дата нар.

Шк

Тел.

 

 

1

Александренко Аліна Володимирівн

26.05.2007

7

097-951-58-38

Алла Володим

 

063-5036301

Аліна

2

Григоренко Єлизавета Валер.

18.07.2008

2

068-293-27-87

Олена Волод

Б/К

 

3

Кукуруза Софія Олександрівна

29.11.2008

7

097-012067-77

Світлана Іллівна

 вибула

4

Малишева Ангеліна

Костянтинівна

10.06.2007

154б

096-494-34-01

Алла Віктор.

063-107-38-57 Ангеліна

5

Маслій Ангеліна

Юріївна

31.01.2007

12

098-502-15-04

Оксана Валеріївна

067-919-79-79

Ангеліна

6

Міллер Любов

Леонідівна

 23.04.2008

17

067-70-39-270

Наталія Олександрівн

Взяла академ.

7

Медик Анастасія

Валентинівна

20.06.2008

2

067-41-888-21

Наталя Василівна

 

8

Надкернична Діана

Сергіївна

29.07.2007

4

067-739-08-99

Вікторія Анатоліївна

 

9

Одинець Надія

Валеріївна

14.08.2007

4

063-314-62-82

Наталія

Олександрівн

Взяла академ.

Буде ходити тільки на репетиції

10

Слободянюк Софія

Вадимівна

20.07.2007

4

067-912-50-49

Ольга Михайлівна

 

11

Савицька Ангеліна

Артемівна

02.11.2006

7

067-153-44-54

Надія Петрівна

097-112 1089

12

 

 

 

 

 

 

 

13

 

 

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 Розклад занять 4 групи:

Вівторок    09:00 – 10:30 – дизайн одягу – щоденник та папку з файлами

Середа       09:00 – 10:30 – хореографія (чорні купальник, лосіни, гетри, балетки, спіднички)

П’ятниця   09:00 – 10:30 – дизайн («Чарівний клубочок»)

                   18:30 – 20:00 – дизайн одягу

Субота      11:30 – 13:00 – дизайн одягу –

                   +  репетиції по колекціях  (слідкуйте за оголошеннями!)

Керівник:      Бєлан Ірина Михайлівна    096-258-67-00

Хореограф:  Стьоба Анна Володимирівна  063-274-14-20

Педагог з дизайну одягу: Гриценко Тетяна Леонідівна   067-647-09-21


Список вихованок  5 групи   2017 / 18  навчальний рік

 

 

ПІБ

Дата нар.

Шк

Тел.

 

 

1

Артеменко Богдана

Валеріївна

17.12.2005

1

097-345-93-13

(бабуся)

Алла Афанасіївна

095-58-23-104

Дана

2

Ворожцова Вікторія

Олександрівна

17.09.2004

 Якуш

 8б

097-07-07-611

Оксана Олександрівн

 

3

Горбанюк Вікторія

Сергіївна

09.05.2005

26

067-874-01-46

Наталя Володимирівн

067-87-395-97

Віка

4

Жупанова Марина

Миколаївна

19.05.2006

1

067-900-85-97

Ірина Федорівна

«Орхідея»

5

Кашіцина Єлизавета

Михайлівна

24.08.2007

26

063-281-17-89

Валентина Іванівна

 

6

Кліментьєва Ангеліна Васил.

07.07.2007

26

067-416-86-03

063-19-28-700

Василь. Вас.

068-779-66-28 Ангеліна

7

Котощук Юлія

Олександрівна

10.07.2005

2

067-253-76-51

Тетяна Васил.

 

8

Кухар Марія

Олександрівна

12.06.2005

35

067-96-49-039

Катерина Василівна

 

9

Лук’янець Ірина

Валеріївна

15.06.2007

26

067-93-32-747

Оксана Віталіївна

 

10

Молдаван Дар’я

Олегівна

27.04.2007

21

098-222-71-32

Олена Анатоліївна

 

11

Непийвода Вероніка

Олександрівна

07.12.2005

4

097-38-22-768

Ірина Валеріївна

Костюмер

12

Олівко Олена

Олександрівна

01.08.2004

4

063-69-51-977

Ірина Федорівна

073-2008286

Олена

13

Поник Вікторія Вячеславівна

28.12.2006

1

093-024094-84

Тетяна Анатоліївна

 

14

Петлінська Кіра

Олегівна

14.11.2005

Якуш

 6а

096-21-74-880

Тетяна Петрівна

 

15

Савчук Анастасія

Андріївна

21.04.2006

26

6 д

098-279-91-40 Галина Сергіївна  

16

Семенюк Крістіна

Сергіївна

09.11.2004

7

097-41-111-43

Наталя Стефаніївна

 

17

Гунчак Софія

 

 

 

 

В списку 3-А гр..

18

Гунчак Марія

 

 

 

 

В списку 3-А гр..

 

Розклад занять 5 групи :

Вівторок  17:00 – 18:30 – хореографія

Середа      17:00 – 18:30  – дизайн аксесуарів

Четвер      17:00 – 18:30  – акторська майстерність, дефіле

                  18:30 – 20:00 – теорія моди

Субота –   13:30 – 15:00 – дизайн одягу

 + репетиція- дефіле на сцені  по колекціях (слідкуйте за оголошеннями!)

Керівник:      Бєлан Ірина Михайлівна    096-258-67-00

Хореограф:  Стьоба Анна Володимирівна  063-274-14-20

Педагог з дизайну одягу: Гриценко Тетяна Леонідівна   067-647-09-21

 

 

Список вихованок  6 групи (моделі)  2017 / 18  навчальний рік

 

 

ПІБ

Дата нар.

Шк

Тел.

 

 

1

Булах Марина

Романівна

24.04.2005

26

067-449-4161

Людмила Вікторівна

096-536-35-72 Марина

2

Гончарук Софія

Романівна

28.10.2004

6

097-222-11-74

Тетяна Андріївна

 

3

Драгунова Ангеліна

Михайлівна

09.01.2003

21

098-24-12-186

Валентина Леонідівна

 

4

Лейбак Анна Віталіівна

06.06.2003

8

067-810-48-48

Світлана Миколаївна

 

5

Малек Анна Олександрівна

13.01.2004

6

097-447-82-42

Тетяна Миколаївна

 

6

Марченко Каріна Миколаївна

29.03.2003

26

068-25-39-038

Наталя Юріївна

 

7

Омелянська Тетяна

Тарасівна

02.01.2002

2610

097-48-32-686

Людмила Петрівна

098-106-19-83

Таня

8

Пушечнікова Анастасія Олександ

28.07.2003

26

096-96-344-16

Олена Анатоліївна

068-04-26-588

Настя  адмін.гр

9

Шестопаль Анастасія Вікторівн

23.06.2004

1

068-76-300-66

Юлія Олександрівн

 

10

Бурлака Ольга

Віталіївна

19.11.2003

26

063-82-49-767

Олена Михайлівна

063-79-86-249

068-31-67-236

11

Прибега Юлія

Олександрівна

10.03.2002

26

10

063-79-125-75

Оксана Станіславівна

 

12

Зелінська Єлизавета

Володимирівна

14.12.2001

 

093-802-41-01

Людмила Григорівна

 

 

 

 

Розклад занять 6 групи :

Вівторок  17:00 – 18:30 – хореографія 

Четвер      17:00 – 18:30  – акторська майстерність, дефіле

                  18:30 – 20:00 – теорія моди

Субота –  16:00 – 17:00 –  репетиція- дефіле на сцені 

                                          по колекціях (слідкуйте за оголошеннями!)

Керівник:      Бєлан Ірина Михайлівна    096-258-67-00

Хореограф:  Стьоба Анна Володимирівна  063-274-14-20

Педагог з дизайну одягу: Гриценко Тетяна Леонідівна   067-647-09-21

 

 

 

 

 

 



Обновлен 16 ноя 2017. Создан 16 сен 2014



  Комментарии       
Всего 1, последний 1 год назад
uteplenie-odessa 28 сен 2016 ответить
Качественное утепление стен в Одессе от компании Теплый Дом Одесса http://uteplenie-odessa.io.ua/
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником